Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Ambitna i uczciwa Warszawa” hasłem Patryka Jakiego na nadchodzące wybory [ZOBACZ]

PR 13:13 14 sierpnia 2018
twitter.com/PatrykJaki/
To hasło, z którym ruszamy w bój o stolicę - powiedział we wtorek kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki. Warszawa musi być liderem w regionie i świecić przykładem – podkreślił wiceminister.

 

- W związku z oficjalnym ogłoszeniem terminu wyborów, jako pierwsi chcemy państwu pokazać nasze hasło wyborcze, którym będziemy walczyli o przyszłość naszego miasta - powiedział Jaki podczas konferencji prasowej. 

 

21 października br. – na ten dzień Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki zarządził wybory do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wybory wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

- "Ambitna i uczciwa Warszawa" to będzie nasze hasło, które będziemy nieśli podczas najbliższej dyskusji o przyszłości naszego miasta (...), z tym hasłem ruszamy w bój o stolicę - oświadczył Jaki. 

 

 

Kandydat na prezydenta Warszawy stwierdził, że stolica Polski musi spełniać "standardy europejskości" z których jednym z najważniejszych - według niego - jest uczciwość.

- Wszystkie europejskie stolice, które chcą mówić o tych wartościach, muszą być uczciwe - wskazał Patryk Jaki.

Ponadto, wg. kandydata na prezydenta Warszawy, władze miasta powinny mieć ambitne plany. Zwrócił uwagę na gospodarkę odpadami czy rozbudowę metra podkreślając, że stolica Polski jest w tyle za europejskimi miastami.

- Warszawa musi być liderem w regionie i musi być prawdziwą światową stolicą- oświadczył.

 

 

Źródło: twitter.com/PatrykJaki, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze