Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ależ ich to boli! Biedroń: egzaminy prowadzą katecheci i zakonnice. Będą asystować na bloku operacyjnym?

pmb 9:00 12 kwietnia 2019
Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska
Egzaminy prowadzą katecheci i zakonnice. Może niedługo będą asystować na bloku operacyjnym – powiedział Robert Biedroń podczas konferencji prasowej, która odbyła się w czwartek.

– Dziś egzaminy prowadzą katecheci i zakonnice. Może niedługo będą również asystować na bloku operacyjnym, jak z zawodu odejdą również źle opłacane pielęgniarki. Ten rząd, rząd Prawa i Sprawiedliwości skapitulował – stwierdził lider Wiosny.

Na docinki Biedronia postanowiła odpowiedzieć prof. Krystyna Pawłowicz. „Panie Biedroń, jeszcze nie tak dawno siostry zakonne  były główną siłą pomocniczo-pielęgniarską w szpitalach, też na blokach operacyjnych. Starsi ludzie jeszcze pamiętają... Z nienawiści do Dobra kompromitujesz się pan, nieuku...”.

Po czym dodała: „Panie Biedroń, a słyszał pan o siostrach szpitalnych, które powoli wracają do szpitali..? A o Zakonie Bonifratrów, którzy prowadzą lekarskie przychodnie? Powiem klasykiem: podpisz pan, że nie chcesz, by w szpitalu, gdy nie będziesz mógł się ruszyć, by leki podawała ci zakonnica... No”.

Cała dyskusja rozpętała się o poniższe zdjęcie:

Jako pierwszy fotografię zamieścił Jakub Meissner:

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze