Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

89 delegacji zagranicznych, z czego 12 z córką na pokładzie. Wykaz lotów marszałka Borusewicza

K.B. 8:45 28 sierpnia 2019
Telewizja Republika
Jako marszałek Senatu w latach 2005- 15, Bogdan Borusewicz odbył 101 krajowych i zagranicznych lotów o statusie HEAD. W 12 towarzyszyła mu córka. Były to podróże m.in. do Chile i Brazylii, Arabii Saudyjskiej i Kataru, Grecji, Algierii, Francji, Rosji, Szwecji, na Cypr, Omanu, Gruzji (dwukrotnie), Maroka.

Pod koniec lipca media podały, że marszałek Marek Kuchciński latał rządowymi samolotami wraz z rodziną. Kuchciński wpłacił wtedy pieniądze na cele charytatywne i zrezygnował z funkcji marszałka. W związku z informacjami dotyczącymi lotów marszałka Kuchcińskiego z rodziną, kancelarie Sejmu i Senatu opublikowały wykaz lotów o statusie HEAD najważniejszych osób w państwie w obecnej i poprzedniej kadencji parlamentu.

– To przykre bardzo, że dostrzega się igłę w oku bliźniego, a w swoim belki się nie widzi. Trzeba się uderzyć w piersi. Pan marszałek powinien to uczynić – powiedział w rozmowie z portalem tvp.info o lotach Borusewicza poseł Gryglas.

Jak twierdzi politolog Andrzej Wróblewski w rozmowie z Tvp info – w tej sprawie wychodzi na jaw pewna obłuda i cynizm polityków Platformy Obywatelskiej, którzy garściami czerpali z pewnych benefitów władzy i niczego sobie nie żałowali.

 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze