Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

19-latka szuka cała Polska! Sprawa budzi coraz więcej emocji...

M.N. 19:19 7 stycznia 2019
fot. TT/Policja Olsztyn
Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie nie ustają w poszukiwaniach zaginionego w noc sylwestrową 19-letniego mieszkańca Ostrowi Mazowieckie. Mężczyzna przyjechał do swoich znajomych do Olsztyna na ul. Stawigudzką aby wspólnie przywitać Nowy Rok. Około na godzinę przed północą opuścił on grupę znajomych i odszedł w nieznanym na chwilę obecną kierunku. Z policyjnych ustaleń wynika, że kontakt z młodym człowiekiem jego znajomi stracili około godziny 23:00, a ostatni raz widziany był w okolicy ul. Wilczyńskiego w Olsztynie.

Od Nowego Roku blisko 300 osób szuka w Olsztynie i w pobliskich lasach zaginionego 19-letniego Radosława Zalewskiego. Sprawa budzi ogromne emocje. Policja przyznaje, że poszukiwaniom towarzyszą złe zbiegi okoliczności.

Oprócz policjantów w poszukiwaniach uczestniczą strażacy i osoby związane z Polskim Czerwonym Krzyżem. W poszukiwaniach wykorzystywany jest także dron. 

Policjant przyznał, że sprawa zaginięcia 19-latka budzi ogromne emocje, które nie zawsze służą sprawie.

Policja prosi też o kontakt osoby, które w noc sylwestrową choćby z okien samochodu widziały w tych okolicach mężczyznę w samej koszuli. Chodzi o potwierdzenie, czy zaginiony tam był, czy nie. 

Źródło: policja.pl, tvp.info

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze