Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

10 lat więzienia za oscypki? Mężczyźni mogą słono zapłacić za swój wybryk

PR 11:58 2 stycznia 2019
pixabay
Włamanie z kradzieżą to przestępstwo, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Tyle właśnie grozi dwóm 21-latkom, którzy ukradli z budki na łódzkiej Piotrkowskiej oscypki. Podejrzani o kradzież sera zostali zatrzymani zaraz po dokonaniu czynu.

1 stycznia 2019 roku około godziny 9:00, dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania w Łodzi obserwujący monitoring na ulicy Piotrkowskiej, zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy właśnie włamywali się do jednej z budek jarmarku bożonarodzeniowego.

Policjant zareagował błyskawicznie i powiadomił funkcjonariuszy pełniących służbę patrolową w tym rejonie. Stróże prawa chcąc zatrzymać sprawców podjechali do okradanej budki. Na miejscu widoczne były ślady włamania. Policjanci instruowani przez dyżurnego pokierowali się w stronę ulicy Nawrot, gdzie odeszli podejrzewani. Po chwili amatorzy cudzej własności zostali zatrzymani.

Obaj 21-latkowie byli nietrzeźwi mając odpowiednio około 1 i 1,5 promila alkoholu we krwi. Przy jednym z nich policjanci odnaleźli 22 serki typu oscypek, przy drugim 11 takich produktów.

Jeszcze dziś zatrzymani usłyszą zarzuty popełnienia kradzieży z włamaniem, za co grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: policja

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze