Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zapowiada się niezwykłe wydarzenie! Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2018 na 100-lecie Niepodległej Polski

PR 13:23 1 września 2018
targikielce.pl
Paryż, Londyn i Kielce – te trzy europejskie wystawy przemysłu obronnego wymieniane są jednym tchem na świecie. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce od ponad ćwierć wieku jest wizytówką polskiej branży i najlepszym sposobem promocji rodzimych firm. Jest także miejscem prezentacji nowości sektora obronnego z całego świata.

W tym roku MSPO odbędzie się od 4 do 7 września, natomiast od 8 do 9 września towarzyszyć mu będą Dni Otwarte, podczas których będzie można obejrzeć między innymi Wystawę Sił Zbrojnych RP.

Oba wydarzenia spaja jubileusz 100-lecia Niepodległości Państwa Polskiego. Nad wydarzeniem, honorowy patronat objął prezydent Andrzej Duda.

Tegoroczny XXVI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego tradycyjnie obfitować będzie w sprzęt i uzbrojenie produkowane w Polsce, gdyż ponad połowa wystawców to firmy krajowe. Są wśród nich zarówno niewielkie, prywatne przedsiębiorstwa produkujące specjalistyczny sprzęt, jak również duże zakłady zdolne do produkcji ciężkich pojazdów i systemów uzbrojenia.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2018 w Targach Kielce wystartuje z kilkoma rekordami. W porównaniu z rokiem ubiegłym zwiększyła się liczba wystawców do 624, a także liczba reprezentowanych krajów – z 27 do 31.

MSPO 2018 potwierdza tym samym, że słusznie zajmuje miejsce wśród liderów wystaw branży obronnej Europy, obok Paryża i Londynu. Tematem wiodącym 26 edycji targów jest 100-lecie Odzyskania Niepodległości – dlatego po raz drugi w historii wystawy Polska jest krajem wiodącym. Tegoroczne MSPO zaplanowano od 4 do 7 września, natomiast w dniach 8-9 wystawie towarzyszyć będą Dni Otwarte. Wystawa odbywa się równocześnie z 24. Międzynarodowymi Targami Logistyki.

W tym roku podczas MSPO i MTL zaprezentuje rekordowa liczba 624 firm (w tym 328 z Polski) z 31 krajów świata. Zobaczymy wystawców z: Australii, Austrii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Izraela, Japonii, Kanady, Korei Południowej, Litwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Serbii, Singapuru, Słowacji, Słowenii, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Tajwanu, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. Wystawa zajmuje powierzchnię ponad 27 tysięcy metrów kwadratowych w 7 halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka oraz na terenie zewnętrznym. Atrakcją targów będzie aż 6 śmigłowców. MSPO gościło wielu prezydentów RP, także dwukrotnie Prezydenta Andrzej Dudę, który Honorowym Patronatem objął wydarzenie również w tym roku. Partnerem strategicznym 26. edycji targów jest ponownie Polska Grupa Zbrojeniowa.

 Źródło: targikielce.pl/pl/mspo.htm

Wczytuję ocenę...


ZAMACH NA CHRZEŚCIJAN W SRI LANCE TO NAJWIĘKSZA ZBRODNIA - CZARNECKI, ŻÓŁTANIECKI, KANIA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze