Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: wiosna

Wiosna chce uczestniczyć w budowaniu wspólnej opozycyjnej koalicji do Senatu – powiedział w sobotę lider Wiosny Robert Biedroń. Zapowiedział również budowę bloku partii i ruchów postępowych, który miałby się stać trzecią siłą polityczną w Polsce.>
Zarząd partii Roberta Biedronia podjął decyzję o postawieniu Moniki Pawłowskiej przed sądem koleżeńskim – informuje portal Onet.pl. Sprawa dotyczy b. koordynatora młodzieżówki, który oskarżył kobietę o mobbing.>
Zapowiedziałem, że jeżeli będę startował do Sejmu, automatycznie mój mandat do europarlamentu zostanie wygaszony. Tak zapowiadałem, podtrzymuję to słowo – powiedział Robert Biedroń na briefingu przed Sejmem.>
Krzysztof Śmiszek, który prywatnie jest partnerem Roberta Biedronia, udzielił wywiadu portalowi naTemat. – Wsiedliśmy z Robertem na pokład samolotu Ryanaira do Włoch. Okazało się, że wśród pasażerów, głównie zresztą młodych ludzi, są dziewczyny lecące na wieczór panieński. Rozpoznały nas, podeszły i zaczęły robić sobie z nami selfie. A potem pół samolotu skandowało "Wiosna! Wiosna!" – opowiadał polityk Wiosny.>
Prof. Jan Duda skomentował pojawienie się Wiosny na polskiej scenie politycznej. – To powrót do społeczeństwa Sodomy, filozofii życia społecznego, gdzie nie ma zasad – podkreślił ojciec prezydenta w wywiadzie z "Super Expressem".>
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed upałami dwa województwa: lubuskie oraz zachodnią część woj. wielkopolskiego. Panuje tam prawdziwa gorączka! Termometry pokazują nawet do 31 st.>
„Przepraszam Cię Unio Europejska, że Janusze i Grażyny wybrały te chamice z pisu żeby ich reprezentowały! Wstyd mi za to ale cóż” – napisał na Facebooku Piotr Zygarski, uczestnik kampanii wyborczych Andrzeja Halickiego (PO) i Joanny Scheuring-Wielgus (Wiosna). >
Sondaże, które dawały Biedroniowi 14 proc., traktowałem jak dobry skecz kabaretowy – powiedział prof. Chwedoruk (politolog, Uniwersytet Warszawski), który był gościem w programie #TweetupRepublika.>
Zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do europarlamentu załamało wiele osób. Niektórzy wybierają metodę wyparcia. Joanna Scheuring-Wielgus (Wiosna) stwierdziła, że Robert Biedroń odniósł "wielki sukces", a najtrudniejszą sytuację ma... Prawo i Sprawiedliwość. Pochylmy się nad tą niecodzienną diagnozą.>
Po wygranej Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego, niektórzy mają nie lada rozterkę moralną. Z rzeczywistością nie może się pogodzić Adam Mazguła. "PiS sfałszował wybory" – wali wprost, nie uznając półśrodków.>
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do Parlamentu Europejskiego z wynikiem 45,38 proc. Drugie miejsce zajęła Koalicja Europejska (38.47 proc.). Za nimi znalazły się: Wiosna (6,06 proc.), Konfederacja (4,55 proc.) oraz Kukiz'15 (3,69 proc.).>
Marcin Horała (PiS) komentując w PR24 wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego stwierdził, że dla PSL-u, wejście do Koalicji Europejskiej było samobójstwem. - W PiS mamy długą ławkę. Na sukces wyborczy w wielu wypadkach pracowała cała lista - stwierdził Horała. >
Mandaty w Parlamencie Europejskim zdobyli m.in. członkowie obecnego rządu: była szefowa rządu, obecnie wicepremier Beata Szydło, szef MSWiA Joachim Brudziński i szefowa MEN Anna Zalewska. W europarlamencie zasiądą też byli premierzy: Jerzy Buzek, Ewa Kopacz, Włodzimierz Cimoszewicz, Leszek Miller, Marek Belka – wynika z sondażu Ipsos.>
"Stworzyłem ją, żeby dać Polakom nadzieję i to się udało, ale dzisiaj musimy wszyscy razem zdecydować, w jaki sposób chcemy ją rozszerzyć" >
Ostatni sondaż CBOS przed wyborami do Parlamentu Europejskiego pokazuje, że Prawo i Sprawiedliwość jest zdecydowanym liderem w wyborach do Parlamentarnego Europejskiego. >
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powiedział, że jest szansa na zmianę w Europie. Prezes PiS mówił w radiowej Jedynce, że władzę w Unii Europejskiej w najbliższych wyborach mogą stracić ci, którzy dotychczas rządzili Wspólnotą. >
Sylwia Spurek z Wiosny Roberta Biedronia przekonuje, że nie je niczego co pochodzi od zwierząt, bo -jak wskazuje- "zwierząt nie można wykorzystywać ani do badań, ani dla rozrywki, ani do celów spożywczych". Na wywiad z "Głosem Wielkopolskim" przyszła w skórzanych butach.>
Zamknijcie na chwilę oczy. Wyobraźcie sobie Polskę waszych marzeń. Jakiej Polski chcecie? O jakiej Polsce marzycie? Postawmy na zmianę. Niech Wiosna zagości w Polsce i Europie na stałe! – podkreślił Robert Biedroń.>
"Fakt" poinformował, że Joanna Scheuring-Wielgus pod koniec 2016 roku oddała swoje psy Czarną i Mambę do schroniska w Toruniu. Dziennik informuje, że "w grudniu 2018 roku przed tym samym schroniskiem zachęcała, aby nie kupować i nie odpalać fajerwerków w sylwestra, a zamiast tego wesprzeć zwierzęta". >
– Walczyłem z obecnym polskim rządem przez ostatnie trzy lata, ponieważ wierzę, że Polska zasługuje na niezależny system sprawiedliwości, system sądownictwa, niezależny od politycznych wpływów - przekonywał w Warszawie wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans. >
Najnowsze