Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Telewizja Republika

Jutro szczególne wydanie Politycznej Kawy! Gośćmi Tomasza Sakiewicza będą tym razem minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, poseł Tomasz Rzymkowski oraz Ryszard Czarnecki. Czy na żądanie kierownictwa europarlamentu Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego przeprosi Różę Thun? OGLĄDAJ KONIECZNIE!>
Już o 20:30 zapraszamy przed ekrany Telewizji Republika i na portal telewizjarepublika.pl na #tweetup z prof. Andrzejem Zybertowiczem. Będzie się działo. ZAPRASZAMY! >
Gośćmi Telewizji Republika w programie „salonik polityczny” Rafała Ziemkiewicza byli Kamila Baranowska, Joanna Miziołek i Piotr Gociek. Tematem rozmów była rekonstrukcja rządu – nowa rola Antoniego Macierewicza, Plan Petru i bieżące wydarzenia . >
– Od dziecka uwielbiałam chodzić do Kościoła. Fascynowała mnie ta wielka siła. Byłam bardzo wierzącą dziewczynką. Uwielbiałam się modlić. Jak mi się nie chciało być na próbach w teatrze to biegłam do kościoła – powiedziała dla Telewizji Republika Ida Nowakowska-Herndon. >
Specjalnym gościem najbliższego programu „Studnia” będzie Ida Nowakowska-Herndon. Premiera w niedziele o godzinie 09:40. Serdecznie zapraszamy!>
Gościem Telewizji Republika był prof. Bogdan Chazan. Tematem rozmowy była sprawa obrony życia. – Do obrony aborcji używa się różnych praw – na przykład prawa kobiety. To jest kwestia uznania godności człowieka i wartości moralnej – powiedział.>
W najnowszym odcinku programu "Polityczna kawa" Tomasza Sakiewicza będzie bardzo ciekawie. Na apel Sakiewicza w studio pojawi się marszałek Karczewski. >
– Jeśli pan marszałek Karczewski chce mnie przekonywać, to zapraszam do najbliższego programu "Polityczna Kawa" w Telewizji Republika, który będzie emitowany w niedzielę. Bardzo chętnie dam się mu przekonywać. Czy mnie przekona to inna sprawa, ale widzowie będą widzieć efekty na żywo – powiedział portalowi niezalezna.pl Tomasz Sakiewicz, odpowiadając marszałkowi Senatu, który dziś rano powiedział, że "bardzo chętnie porozmawia z Sakiewiczem i będzie go przekonywał do tego, żeby w przyszłości głosował na prezydenta Dudę".>
W dniu dzisiejszym gośćmi Telewizji Republika będą: DR BAWER AONDO-AKAA - Prawica Rzeczypospolitej, Magdalena Łońska, Zbigniew Gryglas i Szymon Szynkowski vel Sęk, Dariusz Grzędziński i Maciej Kożuszek oraz prof. Krystyna Pawłowicz. >
– Jak powiedział Donald Trump, Polska była i jest przykładem patriotyzmu. Dzisiaj wielu Polaków odrzuca patriotyzm. Tendencja odejścia od narodów narodziła się w Unii Europejskiej. Winę za wojny światowe ponoszą imperia, a nie narody. A taką teorię snują elity europejskie – powiedział Leszek Sosnowski, dziennikarz, autor i założyciel wydawnictwa "Biały Kruk", który był gościem red. Marcina Bąka w specjalnym wydaniu Telewizji Republika z okazji 100-lecia 14. punktów Woodrowa Wilsona.>
Gośćmi Telewizji Republika w „Saloniku polityczny” Rafała Ziemkiewicza byli Mariusz Gierej, Stanisław Janecki, Łukasz Warzecha. Tematem dyskusji była wizyta premiera Morawieckiego na Węgrzech oraz aktualna sytuacja w służbie zdrowia. >
Gościem Karola Plewy w najnowszym odcinku programu "Oddaję Państwu głos" będzie Ryszard Czarnecki. Zapraszamy o 21:00 do Telewizji Republika! Po zakończeniu emisji na antenie telewizyjnej kontynuacja programu na Facebooku. Prosimy o państwa telefony pod numerem 578018149.>
– Nie było to zderzenie z brzozą. To są rzeczy, które się ukazały już po 10 kwietnia. Tą bardzo istotną sprawę przekazaliśmy w komunikacie z sierpnia ubiegłego roku – powiedział przewodniczący podkomisji ds. ponownego zbadania wypadku lotniczego prof. Kazimierz Nowaczyk, który był gościem red. Doroty Kani w programie "Koniec Systemu" w Telewizji Republika.>
– Tysiące ludzi przynosiło swoje pieniądze, a biznes Marcina P. rozkwitał – powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości i członek komisji śledczej ds. Amber Gold, Stanisław Pięta, który był gościem Piotra Nisztora w programie "Rozmowa Ściśle Jawna" w Telewizji Republika.>
Gościem red. Doroty Kani w programie "Koniec Systemu" będzie prof. Kazimierz Nowaczyk, szef podkomisji smoleńskiej. Już o 21:30. Nie przegap!>
Koncert wyprodukowany przez Telewizję Republika, który był emitowany 24 grudnia ( koncert kolęd) i 26 grudnia ( piosenki świąteczne) okazał się ogromnym sukcesem. 24. grudnia koncert obejrzało ponad 170 tysięcy widzów, a w drugi dzień świąt - blisko 107 tysięcy widzów. Koncert został nagrany w Warszawskiej Operze Kameralnej. >
Święta to czas modlitwy i rodzinnych spotkań. Mamy jednak nadzieję, że również dla Telewizji Republika znajdą państwo odrobinę czasu. Oto program Telewizji Republika na świąteczne dni. >
W dniu wczorajszym w godzinie 20:20 - 20:35 program Wolne Głosy Wieczorem cieszyły się większą popularnością niż program na Polsat News. Przypomnijmy, że była to rozmowa z dwoma senatorami, którzy odeszli z Platformy Obywatelskiej. >
Telewizja Republika jest piątą, najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną w Polsce – wynika z najnowszego badania rynku medialnego Instytut Monitorowania Mediów.>
Zapraszamy na program Piotra Nisztora, w którym poruszony zostanie temat rosyjskiej mafii "urzędującej" w polskich siłowniach. Gościem będzie płk. Piotr Wroński. GODZINA 20:30 TYLKO W TELEWIZJI REPUBLIKA!>
Najnowsze