Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Polska

Polska jest bardzo atrakcyjnym krajem do inwestowania dla amerykańskich firm. Ale też coraz więcej polskich firm decyduje się na inwestycje w USA. Jakie są perspektywy polsko-amerykańskiej współpracy gospodarczo. Dyskutowano o tym podczas debaty „Gazety Polskiej”.>
Dziennikarze z tzw. mediów niechętnych obecnemu rządowi, na każdym kroku szukają jakiegoś antypolskiego akcentu, by - mówiąc wprost - dowalić rządowi Zjednoczonej Prawicy, a w rzeczywistości Polakom. I takim (kolejnym) CZYMŚ, jest tekst Bartosza Węglarczyka na portalu onet.pl (słynącego z takich akcji jak mało który portal on-line). >
Japoński chór wykonujący "Mazurka Dąbrowskiego" podbił serca internautów>
Spółdzielnia z Jelonek ostrzega – pojawili się nowi oszuści. Ich sposób jest niezwykle zmyślny: kiedy dostaną się do bloku oferują perfumy. Jeśli osoba się zgodzi, wchodzą do środka, usypiają niczego nie spodziewających się klientów i doszczętnie plądrują mieszanie.>
W sobotę 21 kwietnia Sekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosław Sellin rozpocznie dwudniową wizytę w Niemczech. Wiceminister weźmie udział w uroczystościach z okazji 73. rocznicy wyzwolenia niemieckich obozów koncentracyjnych w Ravensbrück i Sachsenhausen. >
22-latek, fotografujący wschód słońca w słowackich Tatrach spadł na skutek poślizgnięcia. Turyście natychmiast udzielono pomocy i przetransportowano go śmigłowcem do szpitala.>
"Uwielbiam czytać krytykę i złote rady ze strony PO. To jakby patologiczny ojciec, który nie pracuje i wynosi z domu biżuterię żony żeby mieć na wódkę - zgłosił się, by prowadzić kurs przedmałżeński. Hipokryzja sięgająca szczytu K2" – napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz.>
Jaruzelska nie potwierdziła przed sądem tez, z zamieszczonego w kierowanym przez Lisa tygodniku „Newsweek” artykułu, mającego demaskować fakty z przeszłości Rafała Ziemkiewicza. >
Gościem red. Dominiki Figurskiej w programie "Polityk też człowiek" był poseł Prawa i Sprawiedliwości oraz członek komisji weryfikacyjnej, w randze sekretarza stanu, Jan Mosiński. – Stwórca pisze scenariusze, należy się w nie wsłuchiwać. Zostałem posłem, służę Polakom, jak najlepiej tylko potrafię. Skończyłem studia. Dziś swoją mądrość staram się przekazywać dalej – mówił.>
– Każdy, kto jest uczciwy, nie może się tego wymiaru sprawiedliwości obawiać – powiedziała wicepremier Beata Szydło w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem w radiu RMF FM.>
Ochrona przyrody w górach ma najwyższy priorytet. W poniedziałek, w Tatrach Zachodnich zamknięte zostaną szlaki do uprawiania turystyki narciarskiej. Dla miłośników skituringu wciąż pozostaną otwarte wybrane trasy na Kasprowym Wierchu oraz w Tatrach Wysokich.>
– Na razie koncentruję się na sprawach społecznych. Różne wyzwania już w życiu podejmowałam, więc zobaczymy, co będzie w przyszłym roku – powiedziała wicepremier Beata Szydło, która była gościem red. Krzysztofa Ziemca w Radiu RMF FM.>
Jak dowiedziała się "Gazeta Polska Codziennie" szczegóły nowego przepisu w kodeksie karnym mają zostać przedstawione na na początku przyszłego tygodnia. >
W nocy z piątku na sobotę policja zatrzymała mężczyznę, który zbiegł w Gorzowie Wlkp. podczas konwojowania go do szpitala. Jest podejrzany o zabójstwo 78-letniej mieszkanki Sulęcina (Lubuskie).>
Dr. Targalski w swoim programie w Telewizji Republika ,,Geopolityczny tygiel'' mówił o prawdziwym podłożu konfliktu na linii Rosja-USA w Syrii - ,,Dla Rosji i Stanów Zjednoczonych Syria jest jedynie instrumentem w sporze o to, czy Stany Zjednoczone zgodzą się, by Rosja miała swój udział w decyzjach w najważniejszych sprawach z polityki światowej, czy Rosja będzie miała strefę wpływów, w której będzie mogła robić co chce, czy będzie mogła doić Europę, uzależniać ją od swoich dostaw gazu i ropy'' - powiedział w programie. >
Gościem Ryszarda Gromadzkiego w programie Telewizji Republika ,,Wolne głosy - wieczorem'' był profesor Jan Szyszko - Uważam, że Komisja Europejska została wprowadzona w bład przez różnego rodzaju organizacje, które dysponują ogromnymi środkami, które zrobiły szum na całym świecie i po tym Komisja Europejska złożyła skargę do Trybunału Europejskiego - powiedział w programie. >
Dziś prezydent Andrzej Duda spotkał się z ministrem Obrony Narodowej Mariuszem Błaszczakiem. Temat spotkania: nowa ustawa degradacyjna, której ... po prostu nie będzie! >
Joachim Brudziński dzisiaj popołudniu uczestniczył w spotkaniu z mieszkańcami Wałcza - ie mam w sobie takiej bezczelnej arogancji, żeby powiedzieć, że ja i moja partia nie mamy z kim przegrać (...) Ale o tym nie będzie decydowała ulica i zagranica, o tym zdecydują Polacy. O tym zdecydują wolni i mądrzy Polacy przy urnach wyborczych - powiedział. >
- Ławki Niepodległości będą przypominać każdemu z nas o drodze naszego kraju ku niepodległości. W roku, w którym świętujemy stulecie niepodległej, jako priorytet postawiłem sobie stworzenie programu, który godnie, a zarazem nowocześnie uczci tę niezwykłą rocznicę – powiedział Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej podczas inauguracji programu Ławka Niepodległości.>
Zaproponujemy szczegółowe zmiany w konstytucji, zmierzające do tego, by zafunkcjonowały zasady państwa solidarnego i sprawiedliwego - zapowiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki, który przybył do Sejmu na spotkanie z protestującymi rodzicami osób niepełnosprawnych.>
Najnowsze