Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: LGBT

Nie powinno być żadnych marszy równości, bo to jest zorganizowana demoralizacja i deprawacja - powiedziała na antenie Telewizji Republika ks. prałat Roman Kneblewski.>
W programie „Prosto w oczy” w Telewizji Republika, swoje poglądy starli: reprezentująca Lewicę Razem, Julia Zimmermann oraz europoseł PiS Ryszard Czarnecki.>
Neutralność ze strony władz Warszawy, jeśli chodzi o losy samotnych matek jest tak duża, że zapewnienie im pomocy jest jednym z moich postulatów w nadchodzących wyborach - powiedziała na antenie Telewizji Republika warszawska radna PiS, Olga Semeniuk.>
– Bardziej cenię sobie własne sumienie niż pracę na uniwersytecie, który mnie nie chce. Rozumiem, że jeśli uniwersytet mnie nie chce, to ja nie będę na nim pracował. Rozumiem, że to jest pewna informacja zwrotna za wszystko co zrobiłem dla uniwersytetu czy dla nauki - powiedział w TVP Info profesor Aleksander Nalaskowski. >
Monika „Pacyfka” Tichy podczas końcowego przemówienia na szczecińskim Marszu Równości powiedziała, że w ostatnich latach doszło do trzech homofobicznych zabójstw w Szczecinie. Problem w tym, że to nieprawda. W Szczecinie nie było zabójstw motywowanych homofobią. >
Biskup diecezji włocławskiej Wiesław Mering w liście otwartym stanął w obronie profesora Aleksandra Nalaskowskiego. Pismo skierowane do naukowca i mediów jest reakcją na trzymiesięczne zawieszenie profesora w obowiązkach wykładowcy przez władze Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. >
Ideologia gender z rozmachem wkracza do brytyjskich szkół i staje się obowiązkowym przedmiotem - alarmuje vaticannews.va. Od września 2020 r. w brytyjskich szkołach podstawowych uczniowe będa się uczyć m.in. nt. orientacji seksualnych i teorii gender. Nowy element programu edukacji budzi sprzeciw środowisk katolickich, które zapowiadają protesty.>
Środowiska LGBT domagają się zatrzymania m.in. ks. Tomasza Kancelarczyka ze szczecińskiego Bractwa Małych Stópek, który od lat ratuje dzieci przed aborcją. Powód? Happening, który chcieli zorganizować działacze Młodzieży Wszechpolskiej i Stowarzyszenia Koliber w trakcie niedzielnego Marszu Równości. Ksiądz Kancelarczyk zachęcał do wzięcia w nim udziału. >
Marcelo Crivella postanowił wycofać z targów książki w swoim mieście komiks dla dzieci, ze względu „na zawarte w nim treści seksualne”. >
- Nikt mi nie powie, że normalne jest, gdy mężczyzna idzie z biustonoszem na głowie i udaje zakonnicę, że normalne jest niesienie waginy na patyku. Jesteśmy do tego zmuszani, to dzieje się w miejscu publicznym, to jest rodzaj gwałtu. Nie mogę na to nie reagować. Jest to rodzaj gwałtu, poczułem się gwałcony, gwałcone były moje prawa do przyzwoitości, do nieoglądania w miejscach publicznych scen obscenicznych - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Aleksander Nalaskowski. >
Wykładowca UMK, prof. Andrzej Nalaskowski został zawieszony na trzy miesiące w związku z felietonem "Wędrowni gwałciciele", w którym wykładowca nazwał uczestników Marszy Równości m.in. nieszczęśnikami, których dopadła tęczowa zaraza. >
– Jestem zwolennikiem równości, a w tym się zawiera adopcja dzieci - powiedział w Polskim Radiu sekretarz sztabu Koalicji Obywatelskiej Adam Szłapka. >
Kampania idzie pełną parą, jest dynamiczna i przynosi dobre efekty. W całej Polsce jest to kampania zaplanowanai skuteczna. Mamy dobry kontakt z wyborcami, świadczy o tym ostatnia konwencja w Lublinie, konwencja z bardzo dobrym przesłaniem , wyprorokowana przez opozycje przez hasło "jutro będzie lepsze", bo rzeczywiście po przemówieniach polityków Prawa i Sprawiedliwości wiemy, że takie będzie- powiedział poseł Krzysztof Lipiec, który był gościem red. Marcina Bąka w programie Wolne Głosy.>
Redbad Klynstra, aktor znany z serialu „Na dobre i na złe” oraz wielu produkcji filmowych stracił kolejną rolę. Tym razem w przedstawieniu „Krum”. Czy powodem był jego wpis na Twitterze z pytaniem o pedofilię w środowisku LGBT?>
Szkoła w Sussex wprowadziła w nowym roku szkolnym tzw. bezpłciowe mundurki. Pomysłowi sprzeciwiła się grupa dziewcząt, która przyszła w spódnicach. Nie zostały one wpuszczone do szkoły, a terenu placówki "broniła" policja.>
Dziś ponad 100 tys. pielgrzymów, wśród których był prezydent RP Andrzej Duda, przybyło do Kalwarii Zebrzydowskiej z mottem, którym były były słowa św. Jana Pawła II: „Oblubieniec jest z wami”. Podczas uroczystej mszy świętej w sanktuarium, abp Marek Jędraszewski mówił, że człowiek stworzony jest na obraz i podobieństwo Boga; stworzony z miłości bożej dla miłości, zwłaszcza dla miłości małżeńskiej i rodzinnej. >
Niecałe 2 tys. homopropagandzistów, wyznawców zrównania homozwiazków z naturalnymi i normalnymi relacjami jakie reprezentuje małżeństw kobiety i mężczyzny, przeszło ulicami Katowic. Obyło się bez żadnych incydentów, martwić mogą jedynie postulaty ideologii LGBT jakie pojawiły się na transparentach uczestników tej niszowej imprezki. >
Rewolucja LGBT jest dokładnym powtórzeniem rewolucji leninowskiej, ale bardziej w wersji Gramsciego niż Stalina. Jednym z jej elementów jest etapowanie. O tym mówił Paweł Rabiej, który stwierdził, że jest zwolennikiem etapowania właśnie - powiedział w Polskim Radiu 24 publicysta Rafał Ziemkiewicz.>
ABSURD 28 września ulicami Lublina ma przejść Marsz Równości, jego początek zaplanowano na pl. Zamkowym. Jednak tego samego dnia w tym samym miejscu odbędzie się przysięga żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Lewicowi aktywiści oskarżyli terytorialsów, że próbują zablokować tęczową paradę. Po deklaracji prezydenta miasta, że pierwszeństwo otrzyma wydarzenie WOT, organizatorzy pochodu LGBT postanowili zmienić trasę.>
Rodzic musi wyrazić na takie zajęcia zgodę, jeśli ma z tym problem powinien wtedy informować kuratora, który będzie interweniował w danej sprawie - powiedział dla Telewizji Republika Dariusz Piontkowski, Minister Edukacji Narodowej.>
Najnowsze