Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: IWONA HARTWICH

– Iwona Hartwich, liderka protestu niepełnosprawnych w Sejmie, będzie startować w wyborach parlamentarnych z list Koalicji Obywatelskiej – poinformowały toruńskie „Nowości”. >
– Jestem tu, bo wiem, zdałam sobie z tego sprawę, że jeżeli takie osoby jak ja - rodzice dzieci niepełnosprawnych - nie wezmą spraw w swoje ręce, to nic nie będą w stanie zrobić lepszego dla środowiska osób niepełnosprawnych – powiedziała Iwona Hartwich na konwencji partii Teraz.>
Jeden z przedstawicieli ,,apolitycznego'' protestu osób niepełnosprawnych w Sejmie Mateusz Hartwich został radnym Torunia z ramienia Koalicji Obywatelskiej.>
W dniach 16-17 czerwca w Łodzi odbywa się X ogólnopolski Kongres Kobiet. Poruszone są tematy dotyczące m.in. praw kobiet, historii ich wolności, a także edukacji, kultury, zdrowia i macierzyństwa. Okazuje się, że wśród zagorzałych feministek swoje miejsce znalazła również Iwona Hartwich. >
Iwona Hartwich z Komitetu Protestacyjnego Rodziców Osób Niepełnosprawnych teraz stała się gwiazdą mediów antyrządowych. Najpierw była rozmowa z dziennikarką "Gazety Wyborczej", teraz udała się do programu"Dzień dobry TVN", gdzie stwierdziła, że... boi się o życie rodziny. >
"Po 40 dniach walki o życie naszych niepełnosprawnych dzieci, ciągłej walki, ciągłych upokorzeń ze strony obecnego rządu zawieszamy protest" – oświadczyła podczas konferencji prasowej Iwona Hartwich z Komitetu Protestacyjnego Rodziców Osób Niepełnosprawnych.>
Gośćmi Marcina Bąka w programie Telewizji Republika ,,Wolne Głosy - popołudnie'' byli Dr Krzysztof Kawęcki oraz Adam Borowski - Kłopot jest w tym, że do tanga trzeba dwojga. Ten strajk od początku jest polityczny. Kulminacyjnym momentem było to, że jedna z pań powiedziała wprost, że ,,pamiętajcie zbliżają się wybory i niech żaden pisowiec się nie dostanie’’. O co im chodzi? Jest to rodzaj agitacji i to jest oczywiste - powiedział w programie Borowski. >
„Proszę wyjść stąd! Tu jest nasza kuchnia! Proszę wyjść stąd!” – krzyczała dziś kobieta do Straży Miejskiej, która zapobiegła wywieszeniu przez protestujących transparentu w oknie budynku parlamentu.>
Najnowsze