Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Biedroń

Robert Biedroń chce wprowadzić 54 płcie jak na amerykańskim Facebooku? No tak, większość Polaków nie ma ważniejszych spraw na głowie, niż uzgodnić sobie płeć – powiedział Rafał A. Ziemkiewicz (publicysta „Do Rzeczy”), który był gościem red. Emilii Pobłockiej w Telewizji Republika.>
Przez okrągły rok lobbują za aborcją z przesłanek eugenicznych; dziś jednak mają osobliwe święto. Lewacy hucznie wzięli udział w internetowej akcji solidarności z osobami z zespołem Downa.>
Likwidacja funduszu kościelnego, wycofanie religii ze szkół, zniesienie klauzuli sumienia... Te postulaty poznaliśmy podczas konwencji założycielskiej nowego ugrupowania Roberta Biedronia. Joanna Scheuring-Wielgus, która niedawno dołączyła do Wiosny, snuje przed Polakami wizję kraju, w którym kościół... nie istnieje.>
Lewacy oburzeni, że „przekroczyłam kolejną granicę”, bo pytam ich środowiska otwarte na „pełną różnorodność i równość” czy facet „żonaty” z kozą będzie mógł adoptować dziecko – wskazuje na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz.>
Musimy mieć w końcu sprawny system zdrowia, żeby już nikt nie musiał bez powodu umierać, ze względu na nieczyste powietrze, ze względu na smog – mówił Rober Biedroń w Polskim Radiu 24.>
To bardzo prawdopodobne, że posłanka Teraz! Joanna Scheuring-Wielgus będzie jedną z liderek naszych list do Parlamentu Europejskiego. Jest bardzo pracowita, nie boi się Europy, ma nasze wartości – powiedział Robert Biedroń w wywiadzie dla Radia ZET.>
Kiedy byłem miłym gejem jeżdżącym na rowerze i pijącym wodę, to byłem dla nich super. Ale kiedy różne lisy i wilki zobaczyły, że godzę w ich interesy, że TVP nie będzie już partyjna, że dokonamy zmiany, zaczęły nas atakować! Bo czują, że Wiosna dokona realnej zmiany! – wskazuje na Twitterze Robert Biedroń (Wiosna).>
„Mam wiadomość prosto z Torunia, od ojca dyrektora: Siejcie, siejcie i jeszcze raz siejcie. Idźcie do domu i głoście dobrą nowinę. Alleluja i do przodu! Niech żyje zmiana, niech żyje Wiosna – Wiosna Biedronia” – napisał Robert Biedroń na Twitterze.>
Naczelny Sąd Administracyjny zablokował dekomunizację ulic stolicy. Walczy też z reformami sądownictwa i wprzęga w tę walkę unijny trybunał, który ma ułatwić omijanie obowiązującego w Polsce prawa. To jeden z niezwykle ciekawych tematów w najnowszej „Gazecie Polskiej”.>
Znam Biedronia wiele lat. Ten człowiek na konwencji Wiosny nie był nim. On nie udźwignie roli lidera. (...) Wiosna Biedronia to wydmuszka serwująca Polakom produkt petropodobny – powiedziała Magdalena Ogórek w TVP Info.>
Gwarantuję, jak tu stoję, że ślønsko godka uzyska status języka regionalnego. I pamiętejcie, Śniegi tają, Jor idzie, Robert Pieronie musisz, a my Ci pomogymy! – napisał na Twitterze Robert Biedroń, cytując słowa Łukasza Kohuta. Jeden z użytkowników odpowiedział Biedroniowi. Również po śląsku.>
– Patrzę na to z doskonałą obojętnością. Wiosna zabiera głosy Platformie, Nowoczesnej, a nawet PSL-owi. Opozycja się kłóci i nie jest to powód do zmartwień dla Prawa i Sprawiedliwości – powiedział europoseł Ryszard Czarnecki, który był gościem red. Emilii Pobłockiej w Telewizji Republika.>
Politycy Platformy Obywatelskiej mają niezłą zagwozdkę. Odkąd Robert Biedroń wystartował ze swoim nowym ugrupowaniem, politycy jedynej słusznej opozycji nie wiedzą jak odpowiedzieć na ostrą krytykę lidera Wiosny. Niepewność narasta... Zaniepokojenie wyraził sam prezydent Warszawy.>
Panie Robercie. Nigdy Pan nie wygrał rankingu „Newsweeka” na najlepszego prezydenta. Raz był Pan w pierwszej dziesiątce. Nigdy nie wręczałem Panu żadnego dyplomu. Życzę serdecznie powodzenia i pokazania, że polityka może być inna. Ale proszę, niech Pan nie zaczyna od kłamstw – napisał na Twitterze Tomasz Lis. >
Likwidacja kopalń to uzależnienie się od Rosji i jej dostaw. (...) W kwestiach światopoglądowych to otwarcie wojny polsko-polskiej o kościół. Chorobliwy antyklerykalizm, zabijanie dzieci nienarodzonych i agresywna edukacja seksualna. Mamy do czynieniem z tworzeniem formacji, której postulaty jawnie działają na szkodę państwa – powiedział Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15), który był gościem red. Aleksandra Wierzejskiego w Telewizji Republika.>
Lider ugrupowania Wiosna, który był gościem Moniki Olejnik w programie „Kropka nad i” w TVN24 mówił o konieczności postawienia przed Trybunałem Stanu polityków PiS. – Trzeba osądzić tych, którzy muszą być osądzeni, postawić przed Trybunałem Stanu tych, także kierujących z tylnego siedzenia państwem, których Platforma Obywatelska i wszystkie poprzednie rządy nie miały odwagi postawić – mówił. Po czym zaczął mówić o pojednaniu...>
Ja obserwuję to, jak realizowane są polityki społeczne od wielu lat i myślę, że nie było drugiej takiej partii [PO], która by tak bardzo ingerowała w prawa kobiet – powiedział Marcin Anaszewicz (Wiosna), który był gościem TVP Info.>
– Podczas konwencji partii Wiosna mówiono o prawach kobiet. Nie mówiono jednak o wszystkich kobietach. Nie mówiono o kobietach nienarodzonych, o zakonnicach… Nie było mowy o prawie do życia dla wszystkich osób nienarodzonych. Tak wygląda wybiórcze traktowanie obywateli – powiedział dr Bawer Aondo Akaa (Prawica Rzeczypospolitej), który był gościem red. Marcina Bąka w Telewizji Republika.>
Gdyby pan Biedroń był rzeczywiście osobą świeżą, a nie przeszedł wcześniej przez SLD i Ruch Palikota, to wtedy bardzo bym się zainteresował współpracą w pewnych w kwestiach – powiedział Paweł Kukiz w wywiadzie dla RMF FM. >
Pan Biedroń, o ile wiem, spędzał wakacje w Nikaragui, gdzie jest najbardziej bezwzględne prawo aborcyjne na świecie. (...) Jak to ma się do wiarygodności polityka? – powiedziała... Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka telewizji TVN.>
Najnowsze