Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Biedroń

Zandberg to typ rewolucjonisty-intelektualisty, któremu wydaje się zależeć na pewnych ideach... A Biedroń to typ manierycznego, zakłamanego celebryty, któremu zależy na tym jak wygląda w telewizji – wskazuje na Twitterze pisarz Jacek Piekara.>
Mam pytanie do Roberta Biedronia i proszę o jasną odpowiedź: czy to prawda, że kandydat Wiosny, oprócz śmiesznego spotu z samochodami, ma na karku CBA? Czy to prawda, że usłyszał niedawno zarzut wyłudzenia 17 mln zł z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i wyszedł z aresztu za olbrzymią kaucją? – pyta na Twitterze Adrian Zandberg. >
Proszę nie nazywać eutanazji „prawem do godnej śmierci”. To prawo lekarzy do dobicia pacjenta, którego nie potrafią wyleczyć, spadkobierców do przyspieszenia otwarcia testamentu – napisał na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.>
Zlikwidujemy Fundusz Kościelny, zakończymy finansowanie lekcji religii w szkołach i wprowadzimy uczciwe podatki dla księży! Dość opłacania geotermii, pałaców dla ojców dyrektorów – informuje Robert Biedroń.>
Potrzebna jest Wiosna, która wprowadza ludzi bez giętkich kręgosłupów. Oprócz pięknych słów, liczy się wiarygodność w głoszeniu tych haseł. Zawsze staliśmy po stronie praw człowieka i tych, którzy byli wykluczeni – powiedział Krzysztof Śmiszek z partii Wiosna.>
Premier Morawiecki i PiS nie chcą rozwiązać problemu, chcą zrobić cyrk, a nie okrągły stół. A w takim cyrku nikt nie powinien rozsądny uczestniczyć, bo to nie jest rozwiązanie – stwierdził lider partii Wiosna Robert Biedroń w Radiu Zet.>
I po Robercie i jego Wiośnie. Do mnie też się z pięściami szykował w ubiegłej kadencji. No a kto ma korzyść na „załatwieniu” Roberta... No kto? Taaak, Grzegorz Schetyna i jego Europejska Koalicja – stwierdziła na Twitterze Krystyna Pawłowicz.>
Informacje podał dziennik „Super Express”. „19 lat temu Helena Biedroń, matka Roberta oskarżyła go o to, że znęcał się nad nią i swoim młodszym o 6 lat bratem Krzysztofem. Spotkali się w sądzie” – czytamy na stronie se.pl.>
Egzaminy prowadzą katecheci i zakonnice. Może niedługo będą asystować na bloku operacyjnym – powiedział Robert Biedroń podczas konferencji prasowej, która odbyła się w czwartek.>
W poniedziałek do Warszawy przyjechał wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans, gdzie spotkał się z liderem Wiosny Robertem Biedroniem i startującą z jego list do Parlamentu Europejskiego poseł Joanną Scheuring-Wielgus.>
Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, kandydat socjalistów na szefa przyszłej Komisji Frans Timmermans przebywa w niedzielę w Warszawie. Spotkał się on m.in. z liderem Wiosny Robertem Biedroniem. >
Wczoraj partie opozycyjne pokazały wreszcie zręby programów wyborczych. Mimo że głównie skupiali się na uderzaniu w PiS, to jednak nie obyło się bez wzajemnych uszczypliwości. >
Robert Biedroń, lider Wiosny, zapowiedział, że gdy wygra wybory, zmusi księży do płacenia wyższych podatków. Gdyby duchowni nie chcieli się podporządkować, polityk zamierza wprowadzić… kasy fiskalne. – Robert Biedroń nie wie, o czym mówi – podkreśla Jan Maria Jackowski, senator PiS. >
Nepotym – słowo, które w ostatnich dniach rozgrzewa użytkowników Twittera. O co chodzi? Zaczęło się od wpisu dziennikarki "Newsweeka", później zagadnienie kontynuowała dziennikarka "Sieci". Zwieńczeniem dyskusji okazało się zabranie głosu przez poseł Krystynę Pawłowicz.>
Pytacie mnie, o co dokładnie chodzi z karaniem za homofobię? A no właśnie o to, aby takie groźby znalazły swój koniec w sądzie. Takich „pozdrowień” dostałem od wczoraj dziesiątki. A to tylko utwierdza mnie, że nienawiść musi być ścigana. I to nie jest wolność słowa... – napisał na Twitterze partner Roberta Biedronia, Krzysztof Śmiszek. >
Chłopak Roberta Biedronia postuluje więzienia dla krytyków LGBT, uznanych za "niebezpiecznych homofobów"? Łaskawca. Mógł przecież zażądać od razu kary śmierci. Jednak na szczęście jest osobą tolerancyjną i uznał, że wystarczy tylko kara więzienia. Dziękujemy – komentuje na Twitterze Adam Andruszkiewicz.>
Ja i mój partner nie jesteśmy obywatelami gorszej kategorii. Więc jeśli weźmiemy ślub, to weźmiemy go w Polsce. Związki partnerskie oraz równość małżeńska zostaną w Polsce wprowadzone nie później niż za pięć lat – przekonuje partner Roberta Biedronia, Krzysztof Śmiszek w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”.>
Panie prezesie, wara od naszych dzieci, wara od naszych praw, wara od naszych wolności – grzmiał Robert Biedroń podczas konwencji Wiosny. Rafał Ziemkiewicz przeprowadził nietypową sondę...>
Panie premierze Morawiecki, albo weźmie się pan do roboty, albo złoży dymisję. Rozmowa z nauczycielami to pana obowiązek. Do roboty! – powiedział Robert Biedroń podczas konwencji Wiosny.>
Płód nie jest człowiekiem. Polecam lekcje biologii. Do 12-ego tygodnia najczęściej w różnych krajach można korzystać z zabiegu przerywania ciąży, bo wtedy jest to jeszcze płód – mówił wyraźnie zdenerwowany Biedroń, kiedy został zapytany o to jak można jednocześnie popierać aborcję eugeniczną i wspierać osoby z zespołem Downa.>
Najnowsze