Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SZOK! Zobacz co chirurg robił z wątrobami swoich pacjentów

M.N. 20:42 12 stycznia 2018
pixabay.com
Chirurg wypalał swoje inicjały na wątrobach pacjentów. Zrobił to co najmniej dwa razy. Teraz Simon Bramhall czeka na wyrok.

Do wypalania inicjałów używał specjalistycznego sprzętu medycznego. Urządzenie jednak na co dzień wykorzystywane było do zupełnie innych celów. Brytyjski chirurg umieszczał litery na wątrobach pacjentów wiązką argonu, która służy w trakcie operacji do uszczelniania naczyń krwionośnych.

Lekarz przyznał się do winy, a teraz czeka na ogłoszenie wyroku. Ma zapaść w ciągu najbliższych godzin. Simon Bramhall pracował  w szpitalu Królowej Elżbiety w Birmingham. Swoje inicjały wypalił pacjentom, którym przeszczepiał wątroby.

53-latek usłyszał zarzut napaści powodującej uszkodzenie ciała. Prokuratorzy w ten sposób zaklasyfikowali czyn lekarza, zastrzegając jednocześnie, że nie ma mowy o rzeczywistym pobiciu którego z pacjentów. Śledczy stwierdzili w akcie oskarżenia, że chirurg "pisał" na organach chorych "bez ich zgody i bez żadnego powodu klinicznego" - informuje "Belfast Telegraph".

– Sprawa nie ma precedensu. On to robił w obecności innych pracowników szpitala - podkreślił prokurator Tony Badenoch.

Źródło: o2.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNK (K. GÓJSKA) - PROF. ZDZISŁAW KRASNODĘBSKI - TO TUSK UCZYNIŁ NIENAWIŚĆ MOTOREM POLITYKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze