Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

Młodsza z sióstr Radwańskich, Urszula, pożegnała się z turniejem WTA w Toronto. Polka uległa w I rundzie eliminacji do turnieju Rogers Cup Białorusince Aleksan ...>
W pierwszej kolejce angielskiej Premier League zagrało dwóch polskich bramkarzy. Łukasz Fabiański puścił dwie bramki w spotkanie z Chelsea, jednak jego ...>
Polski mistrz świata w kolarstwie, Michał Kwiatkowski, podczas szóstego etapu wyścigu Tour de Pologne zrezygnował z dalszego udziału w imprezie. „Kwia ...>
Polskie kluby poznały rywali z którymi zagrają o awans do fazy grupowej Ligi Europy. W IV rundzie eliminacji Lech Poznań zmierzy się z węgierskim Video ...>
Zespół Termaliki Bruk-Bet Nieciecza odniósł historyczne pierwsze zwycięstwo w historii występów drużyny w Polskiej Ekstraklasie. Decydującym trafieniem popisał ...>
Argentyńczyk przeszedł do drużyny z Paryża za 63 miliony euro. Transfer piłkarza jest sporym ciosem dla Manchesteru United, który rok wcześniej wydał ...>
Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Stanford. Polka przegrała pierwszego seta z Misaki Doi 1:6, jednak dwa następnie pewnie wygrał ...>
Legia Warszawa, pomimo słabszego dnia, wygrała z FK Kukesi 1:0 i awansowała do IV eliminacji Ligi Europy. Zdobywcą jednej bramki został Michał Kucharczyk. Pierw ...>
AS Roma przegrała z FC Barceloną 0:3 w meczu towarzyskim. Wojciech Szczęsny grał w składzie włoskiej drużyny przez całą pierwszą połowę i wpuścił dwi ...>
Andy Murray odpadł już w pierwszej rundzie turnieju Citi Open w Waszyngtonie! Pogromcą Brytyjczyka okazał się Teimuraz Gabaszwili, który wygrał to sta ...>
Maciej Bodnar wygrał, wiodący z Jaworzna do Nowego sącza, czwarty etap Tour de Pologne. Prawo do wielkiego świętowania ma także Kamil Zieliński, który ...>
Lech Poznań po domowej porażce 3:1, przegrał wyjazdowe spotkanie z FC Basel 1:0 i odpadł z eliminacji Ligi Mistrzów w III rundzie. Mistrzowie Polski zagr ...>
Lleyton Hewitt pokonał Johna-Patricka Smitha 6:3 i 6:4 w ramach turnieju Citi Open w Waszyngtonie. Były lider rankingu ATP wygrał dopiero drugi mecz si ...>
Po przejściu do klubu Stevena Gerrarda, kibice amerykańskiej drużyny doczekali się zakupu kolejnego znanego piłkarza. Do drużyny z Los Angeles przeszedł Giovan ...>
Włoch Mateo Pelucchi wygrał drugi etap Tour de Pologne. Na drodze z Zawiercia do Katowic z dobrej strony pokazał się Marcin Białobłocki, który udał się w s ...>
Komisja dyscyplinarna UEFA zdecydowała się przyznać Legii Warszawa walkower za wyjazdowy mecz z FK Kukesi. Spotkanie zostało przerwane w 56. minucie po ...>
Arkadiusz Milik nie zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Jego Ajax Amsterdam, po dramatycznym spotkaniu, uległ Rapidowi Wiedeń 3:2. Milik strzelił kon ...>
Polski zawodnik wagi średniej zmierzy się ze Scottem Askhamem podczas gali UFC Fight Night 77. Pojedynek odbędzie się 24 października w Dublinie. ...>
Spotkanie Legii Warszawa z FK Kukesi zakończyło się skandalem. Albańscy kibice obrzucili boisko kamieniami a Ondrej Duda został trafiony w głowę. Sędzia ...>
Na finiszu drugiego etapu Tour de Pologne doszło do kraksy, w wyniku której większość zawodników została zmuszona do zatrzymania rowerów. Po karambolu w walce ...>