Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Są jednak normalni artyści w Polsce! Mocne słowa Rosiewicza: W Smoleńsku był zamach! A Tusk to ...

sm 22:18 21 kwietnia 2018
fot. Czarnecki Radosław/Wikimedia Commons
W Polsat News znany wszystkim Polakom artysta Andrzej Rosiewicz mocno podkreślił, że popiera PiS, a "poprzednie rządy uważam za zdradzieckie". Powiedział również o ... "zamachu w Smoleńsku".

"Jestem propolski, kocham Polskę, Warszawę. I nagle od mojego premiera, Donalda Tuska, dowiaduję się, że polskość mu ciąży. A to znaczy, że ciąży mu Chopin, Mickiewicz, "Mazurek Dąbrowskiego". Polak by tak nie powiedział. Nie ma mentalności Polaka. I Polacy jeszcze na niego głosują" - powiedział artysta. 

Dziennikarce znanej z tego, że ... (no właśnie nie wiadomo do końca z czego bardziej znana)  stacji Polsat News i programu "Skandaliści" nie podobała się wypowiedź Rosiewicza, i starała się za wszelką cenę zdenerwować artystę. 

Rosiewicz nie wytrzymał i z podniesionym głosem zapytał o Tuska: "A dlaczego Pani go broni?".

I mocno dodał: "Poprzednie rządy uważam za zdradzieckie". 

"Media słabo przypominają historyczne momenty, jak np. moje przeboje. Żałuję tego, że młode pokolenie tego nie zna. To Wasza wina, Polsatów i innych." - mówił Rosiewicz. 

A o Antonim Macierewiczu powiedział: "Macierewicz robi bardzo dobrą robotę, jego działania są pozytywne. Napadają na niego, bo on dochodzi do prawdy. Do prawdy zamachu. U mnie to jest przemyślane. Jeśli samochód spada i leci tak nisko, to nie ma prawa się rozpaść na kawałki. Samolot wojskowy ścina pół lasu. Brzoza mu niestraszna. Samoloty wojskowe mają wszystko wzmocnione. Ogon odpada w powietrzu i zmasakrowane zwłoki mogą być tylko przy wybuchu. A wybuch to zamach. Swoje wiem i mówię".

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


W PUNK (K. GÓJSKA) - PROF. ZDZISŁAW KRASNODĘBSKI - TO TUSK UCZYNIŁ NIENAWIŚĆ MOTOREM POLITYKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze