Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: Polska gospodarka może być silna polskim rolnictwem!

AS 16:53 18 lipca 2018
Telewizja Republika
– Polskie rolnictwo, polska wieś mogą być lokomotywą wzrostu gospodarczego w Polsce – powiedział w środę premier Mateusz Morawiecki.

– Nie wyobrażam sobie silnej polskiej gospodarki bez silnego, polskiego rolnictwa. (...) Polskie rolnictwo, polska wieś mają nie tylko ogromną przyszłość, ogromną szansę same być bardzo dobrze rozwinięte, ale mogą być lokomotywą wzrostu gospodarczego w Polsce – podkreślił premie w trakcie z rolnikami w Głogowie, gmina Oborowo, powiat toruński. 

– Rozpoczniemy program cywilizacyjny, bardzo duży, ważny, radzenia sobie lepszego z tymi klęskami żywiołowymi. To co w najbliższym czasie chcemy zaproponować, to jest plan dla wsi – dodał Mateusz Morawiecki. 

Polska, polska gospodarka, mając dobrych partnerów po stronie samorządów, może być silna polskim rolnictwem. Nie musimy sprzedawać naszych produktów po minimalnych marżach – powiedział premier. 

– Nie zrobimy tego w ciągu miesiąca, czy dwóch. To są zaniedbania wieloletnie. Ale będziemy do tego dążyć, żebyśmy kontraktowali poszczególne kategorie produktów odpowiednio wcześnie w procesie wegetacyjnym. Wiosną, dla owoców miękkich, a nie kiedy jest za późno – kontynuował

– Wypracowujemy mechanizmy kompensacji i dla tych, którzy zostali dotknięciu klęską suszy – zapowiedział premier Morawiecki. 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


Mówi Się (Sobala) - T. SAKIEWICZ: W PO ZNALEŹLIŚMY 3 OSOBY SKAZANE ZA PEDOFILIĘ, A JEDNĄ OSKARŻONĄ!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze