Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Paweł Adamowicz celowo manipuluje opinią publiczną”

pmb 15:33 20 sierpnia 2018
Fotomag/Gazeta Polska
– Myślę, że prezydent Adamowicz pamięć ma dobrą. Moim zdaniem jest to celowa manipulacja opinią publiczną – powiedział wiceprzewodniczący komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT, poseł PiS Kazimierz Smoliński. Wywiad przeprowadził portal niezalezna.pl

Słowa posła PiS odnoszą się do dzisiejszej wypowiedzi prezydenta Gdańska, który powiedział, że wojsko było i zawsze będzie na uroczystościach na Westerplatte. Zdaniem wiceprzewodniczącego komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT, Paweł Adamowicz celowo wprowadza opinię publiczną w błąd.

Prezydent najpierw chciał swojemu elektoratowi pokazać, że jest twardy i wojska nie wpuści. Teraz bojąc się, że może stracić kontrolę nad tym miejscem próbuje dziwnych manewrów i nagle zaprasza żołnierzy. Wcześniej mówił coś zupełnie odwrotnego – mówił poseł PiS.

Jakiś czas temu minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak ujawnił informację, że decyzją prezydenta Gdańska wojsko nie zostało zaproszone na uroczystości na Westerplatte. Minister zażądał od Adamowicza zmiany decyzji w tej sprawie.

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


ZAMACH NA CHRZEŚCIJAN W SRI LANCE TO NAJWIĘKSZA ZBRODNIA - CZARNECKI, ŻÓŁTANIECKI, KANIA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze