Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Odprawa ambasadorów u prezydenta. A w Pałacu ... "Wyborcza"!

kos 21:48 11 stycznia 2018
fot. Jakub Szymczuk/prezydent.pl
Dziś w Pałacu Prezydenckim odbyło się noworoczne spotkanie Prezydenta z Korpusem Dyplomatyczny. A co najbardziej zaskakujące podczas tego spotkania? "Gazeta Wyborcza" w Pałacu !!!!

W czwartek wieczorem w Pałacu Prezydenckim odbyło się noworoczne spotkanie Prezydenta RP z Korpusem Dyplomatycznym, czyli ambasadorami akredytowanymi w Polsce. Andrzej Duda wygłosił wystąpienie dotyczące jego wizji pozycji i roli Polski w Unii Europejskiej oraz na świecie. Poza kwestiami europejskimi, Prezydent poruszył sprawę obecności Polski w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. 

Duda mówił m.in. "Chcemy, aby nasza część Europy wysłała pozytywny sygnał i dała trwały wkład do debaty o przyszłości Unii Europejskiej i wspólnego europejskiego rynku. Ma to znaczenie nie tylko dla unowocześnienia naszych, środkowoeuropejskich gospodarek i poprawy warunków życia naszych społeczeństw. Przede wszystkim ten głos jest dziś potrzebny całej Unii i sferze euroatlantyckiej. W moim przekonaniu nasza wspólnota stoi bowiem przed trzema zasadniczymi zagrożeniami: po pierwsze krótkookresowej dekompozycji, po drugie średniookresowej politycznej dezintegracji, a po trzecie długookresowej strategicznej degradacji globalnej pozycji UE". 

Ale co najbardziej zaskakujące, w Pałacu jak ryba w wodzie brylowała ... "Gazeta Wyborcza". I co więcej na stronie gazeta.pl pojawil się bardzo ciepły artykulik na temat Prezydenta Dudy. Zmiany ? Odwilż? 

Jeden z czołowych hejterów Antoniego Macierewicza Paweł Wroński bawił się w Pałacu doskonale:

 

 

 

Źródło: prezydent.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNK (K. GÓJSKA) - PROF. ZDZISŁAW KRASNODĘBSKI - TO TUSK UCZYNIŁ NIENAWIŚĆ MOTOREM POLITYKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze