Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nerwy już dawno puściły! Oto twarz człowieka, który rzuca się nawet do kobiet

am 17:11 18 lipca 2018
twitter.com
Przesłuchanie byłego ministra finansów w rządzie Donalda Tuska elektryzuje dziś media w całej Polsce. Okazuje się, że równie dużym zainteresowaniem cieszy się jego pełnomocnik – mec. Marek Chmaj. Z zaparciem wskazywał dziś na obronę konstytucji, która rzekomo łamana jest przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Zapewne spotkał się z niemałym niezrozumieniem, gdy z ust Małgorzaty Wasserman i Jarosława Krajewskiego padały pytania wysoce dla niego, i jego klienta, niewygodne.

Miast przebiegłego uśmiechu i pozy prawniczego mentora, cała Polska ujrzała prawdziwą twarz mec. Chmaja – zdenerwowanego i nienawistnie spoglądającego na Małgorzatę Wasserman. Do sieci wyciekło zdjęcie, które oddaje więcej niż tysiąc słów…

Mec. Chmaj nie stronił dziś od powoływania się na konstytucję i ustawę o komisji śledczej. Wasserman początkowo nie reagowała na tanie zaczepki, jednak w pewnym momencie, mec. Chmaj, przekroczył granicę przyzwoitości.

– Pani składała przysięgę! Zobowiązała się pani do przestrzegania konstytucji i ustawy! – wykrzyczał w kierunku przewodniczącej komisji.

– Gdzie pan był, jak było 17 członków TK? Nie widziałam, by pan wyszedł do TVN lub gdziekolwiek indziej i mówił: szanowna Platformo, z którą czuję się tak bardzo związany, łamiecie konstytucję wprost – odpowiedziała, ucinając dalsze spekulacje.

Zdjęcie wywołało w sieci spore zamieszanie. Internauci szybko uchwycili potencjał w nim drzemiący. Z reguły opanowani i dobrze reprezentujący się przed kamerami ludzie ze środowiska totalnej opozycji, dziś pokazali swoją prawdziwą twarz; jawią się jako frustraci i ludzie  o nie tak mocnych nerwach…

 

Źródło: Telewizja Republika, twitter.com

Wczytuję ocenę...


Mówi Się (Sobala) - T. SAKIEWICZ: W PO ZNALEŹLIŚMY 3 OSOBY SKAZANE ZA PEDOFILIĘ, A JEDNĄ OSKARŻONĄ!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze