Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lichocka: Antoni Macierewicz zrobił bardzo wiele. Wskazał w jakim kierunku Polska ma podążać

am 20:31 12 stycznia 2018
Telewizja Republika
To już kolejny odcinek programu "Pod przykryciem", w którym rozmowę odbyli Marcin Bąk i Joanna Lichocka, poseł Prawa i Sprawiedliwości. – Przez całe lata w systemie III RP prawo było opresyjne, a system sprawiedliwości ścigał za kradzież "batonika ze sklepu", a był wyjątkowo łagodny wobec poważnych przestępców - mówiła poseł Lichocka. Zobacz, z jakimi pytaniami przyszło jej się zmierzyć!

Podsumowanie roku 2017

– Polakom żyje się bezpieczniej. Polska policja przedstawiła statystyki, które wyraźnie pokazują, że jest większa wykrywalność, dochodzi do mniejszej liczby przestępstw na różnych tłach. Jeśli takie statystyki utrzymałyby się w przyszłych latach, mielibyśmy niski procent przestępczości w Polsce - mówiła poseł Lichocka.

– Z badań CBOS wynika, że 89 proc. Polaków czuje się bezpiecznie. 95 proc. deklaruje, że nie czują się zagrożeni w swoim miejscu zamieszkania - dodała.

– Uważam, że minister Mariusz Błaszczak pokazał, że jest dobrym zarządzającym w administracji. Ministerstwo administracji to trudny resort. Sama policja jak ciężko było dotrzeć do komendanta, na którego "nic nie ma". Antoni Macierewicz zrobił bardzo wiele. Wskazał w jakim kierunku Polska ma podążać - doceniła postawę byłego ministra obrony narodowej.

Dlaczego w przestrzeni internetowej blokuje się mnie i wyłącza z debaty publicznej?

zbuchy

– Może to dotyczyć milionów Polaków. Gdyby wszystkich miano wprowadzić na pasek podczas emisji programu, częstotliwość ich ukazywania byłaby niezwykle wysoka - odpowiedziała.

Ulgi dla Polaków

– Karta Dużej Rodziny jest już dostępna w wersji cyfrowej. Rodziny wielodzietne mają zniżki w wielu instytucjach. Apeluje by korzystać z tych ulg jak najczęściej - tłumaczyła poseł Lichocka.

Jak to jest w Sejmie? Wydaje mi się, że społeczeństwo dziecinnieje. Dla mnie to jest przerażające...

zdzislaw

– Przez całe lata w systemie III RP prawo było opresyjne, a system sprawiedliwości ścigał za kradzież "batonika ze sklepu", a był wyjątkowo łagodny wobec poważnych przestępców. Dzięki głosom opozycji, która nie przewidziała, że część posłów PiS zagłosuje na oba projekty, nie udało się przeforsować dwóch projektów dalej. Chciałabym aby wszyscy politycy mogli poszczycić się dojrzałym zachowaniem - podsumowała poseł PiS Joanna Lichocka.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNK (K. GÓJSKA) - PROF. ZDZISŁAW KRASNODĘBSKI - TO TUSK UCZYNIŁ NIENAWIŚĆ MOTOREM POLITYKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze