Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejny szok w obozie opozycji! Nowy sondaż i ... PiS rozjeżdża wszystkich!

sm 21:34 22 stycznia 2018
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w styczniu, ich zwycięzcą byłoby Prawo i Sprawiedliwość, na którą chce zagłosować prawie 42 procent Polaków. Na kolejnym miejscu, po długiej przerwie uplasowała się Platforma Obywatelska z wynikiem...20 proc. poparcia.

Tak wynika z sondażu IBRiS przeprowadzonego dla Onetu.

Oprócz wymienionych już PiS i PO do Sejmu weszłyby takie ugrupowania jak: ruch Kukiz'15 (7,2 proc. poparcia, bez zmian), Sojusz Lewicy Demokratycznej (6,6 proc., bez zmian) oraz Nowoczesna (6,1 proc., spadek o 2,2 pkt proc.).

Poza parlamentem znalazłyby się: Polskie Stronnictwo Ludowe (4,5 proc. poparcia, bez zmian), partia Razem z 2,3 proc. poparcia (bez zmian), Wolność – 0,8 proc. oraz Kongres Nowej Prawicy – 0,0 proc., na którą głosu nie oddał żaden z respondentów. 10,8 proc. badanych nie wie, na kogo oddałoby swój głos.

 Widać, że PiS mocno pnie się w górę. Realizacja planu jaki zapowiedzieli ponad dwa lata temu przynosi efekty. Polska gospodarka idzie do przodu, polskie społeczeństwo staje się coraz bardziej zamożniejsze. Znika z naszej przestrzeni ubóstwo, bieda. bezrobocie spada na łeb na szyję. Po prostu - Polska stanęła na nogi! 

 

 

 

Źródło: Onet

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC. 117/1) - DLACZEGO NIEKTÓRZY NIENAWIDZĄ MAJORA JÓZEFA KURASIA "OGNIA"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze