Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Już w niedziele zapraszamy na szczególny odcinek "Politycznej kawy"

M.N. 16:12 12 stycznia 2018
Telewizja Republika
W najnowszym odcinku programu "Polityczna kawa" Tomasza Sakiewicza będzie bardzo ciekawie. Na apel Sakiewicza w studio pojawi się marszałek Karczewski.

"Jeśli pan marszałek Karczewski chce mnie przekonywać, to zapraszam do najbliższego programu "Polityczna Kawa" w Telewizji Republika, który będzie emitowany w niedzielę. Bardzo chętnie dam się mu przekonywać. Czy mnie przekona to inna sprawa, ale widzowie będą widzieć efekty na żywo" - mówił wczoraj Tomasz Sakiewicz.

Gościem będzie również Ryszard Czarnecki. Czy będzie to jego ostatni występ w roli wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego? 

Szefowie czterech frakcji Parlamentu Europejskiego chcą odwołania Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceszefa PE. Powodem jest nazwanie Róży Thun "szmalcownikiem". 

– Ja po prostu mówiłem, co – moim zdaniem – negatywnego występowało w polskiej historii i negatywnie oceniłem działalność konkretnych polityków totalnej opozycji, którzy donoszą na własny kraj i podnoszą rękę na własną ojczyznę. Zdania w tej kwestii nie zmienię – podkreślił w rozmowie z Niezalezna.pl wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNK (K. GÓJSKA) - PROF. ZDZISŁAW KRASNODĘBSKI - TO TUSK UCZYNIŁ NIENAWIŚĆ MOTOREM POLITYKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze