Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czy to koniec Korwina?

AS 13:00 12 stycznia 2018
fot. Telewizja Republika
Janusz Korwin-Mikke zapowiedział, że rozważa zakończenie politycznej kariery. Korwin jest obecny w polskiej polityce od 27 lat. Jeżeli do tego dojdzie to takie wydarzenie będzie można określić mianem sensacji. Raczej mało kto zakładałby, że Korwin mógłby sam po prostu ustąpić.

Zapowiedział, że oficjalnie złoży rezygnację w przyszłym tygodniu, a w lutym odstąpi swój mandat następnemu na liście.


Informacje te zostały podane przez informatykę z partii Wolność w rozmowie z Faktem. Sam Korwin przyznaje, że rozważa taką możliwość.


Janusz Korwin-Mikke chce odejść z Parlamentu Europejskiego. Tłumaczy to tym, że ma dość narzucanych mu kar, a w samej instytucji jest coraz gorzej z wolnością słowa. Nie jest jednak pewne, czy Korwin ma zamiar zupełnie wycofać się z polityki, czy też po prostu zastanawia się nad rezygnacją z Europarlamentu.

Pojawiają się także informacje, o tym że Partia Wolność mogłaby zostać przejęta przez Pawła Kukiza, dzięki temu mógłby on  zyskać sporą liczbę działaczy, a takżę dobrze rozwinięte struktury. To pozwoliłoby przemienić się ugrupowaniu w partię polityczną. Informacje te nie zostały jednak przez nikogo potwierdzone, a politycy nie zabierają w tej sprawie głosu.

 

Źródło: Fakt.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNK (K. GÓJSKA) - PROF. ZDZISŁAW KRASNODĘBSKI - TO TUSK UCZYNIŁ NIENAWIŚĆ MOTOREM POLITYKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze