Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

20-latek z Florydy wygrał 450 milionów dolarów!

am 13:37 13 stycznia 2018
Jaką ścieżkę zawodową obrać? Który kierunek studiów będzie dla mnie odpowiedni? Młodzi ludzie borykają się z wieloma pytaniami. Odpowiedzią nie musi martwić się już 20-latek z Florydy. Nie zdążył jeszcze rozpocząć swojej kariery zawodowej, a już może ją zakończyć. Stał się zwycięzcą loterii Mega Millionsa, zgarniając kilkaset milionów dolarów.

Shane Missler pochodzi z Port Richey. Szczęście pozwoliło mu wygrać okrągła sumę 451 milionów dolarów. 20-latek zdecydował, że od razu chce otrzymać pieniądze. Tym samym wzbogacił się o 281 milionów dolarów. Gdyby zdecydował się na wypłacenie wygranej w ratach, wówczas należna nagroda byłaby wyższa.

– Mam tylko 20 lat, ale liczę, że będę mógł rozwijać swoje pasje, pomóc swojej rodzinie i zrobić coś dobrego dla ludzkości - mówił 20-latek.

Missler nabył kupon w sklepie spożywczym. Twierdzi, że niespecjalnie zdziwiła go wygrana, ponieważ miał "przeczucie", że wygra.

Dzięki zwycięskiej loterii, 20-latek zrezygnował już ze swojej pracy w rekrutacji i zamierza przenieść się do Tampa Bay. – Jestem młody, ale miałem kilka kursów z zarządzania finansami, więc mam szczęście, że ta fortuna trafiła właśnie do mnie- podkreślił Missler.

 

 sfd

Źródło: rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNK (K. GÓJSKA) - PROF. ZDZISŁAW KRASNODĘBSKI - TO TUSK UCZYNIŁ NIENAWIŚĆ MOTOREM POLITYKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze